Експрес-мандри: наш спосіб подорожувати

Пам’ятаю, навесні цього року, коли отримали Шенгенську візу терміном на два роки, того ж дня у ЗМІ пролунали гучні заяви про “безвізовий режим”. Я навіть спробувала засмутитись, що дарма возились, але Андрій тільки посміявся – і з мене, і з новин. Як бачимо, він мав рацію: наша віза досі актуальна і дає можливість мандрувати країнами Європи.

Тож не втрачаємо шансу: у нас – великі плани на ці два роки. Хочемо побачити максимально багато, а часу на все про все – обмаль. Ідеальне рішення – експрес-мандри. Це продумана і підлаштована до нас концепція подорожі, яка передбачає перебування в одному місті не більше двох днів (а інколи і шести годин вистачає). Переваг стилю “галопом” дійсно багато.

Зауважу: експрес-мандри не всім принесуть задоволення. Усе залежить від мети, ресурсів та самого подорожуючого. Отже, в чому плюси?

  1. Побачити більше за короткий час. Нам складно вирватись з роботи, бо її завжди дуже і дуже багато. “Втекти” на 4-5 днів без кошмарних наслідків у вигляді пропущених дедлайнів – реально.
  2. Це повністю відповідає нашому стилю життя “шило в попі”. Сидіти на місці, ходити повільно, розглядаючи все навколо – ні, це не цікаво. Рух – ось де життя!

ggbyep-pqvwНе буває нічого ідеального, тому мінуси – теж мають право на існування. Головними недоліками вважаю втому: як фізичну, так і емоційну. Щоб охопити якомога більше за короткий час, жертвуємо нормальним відпочинком. Часто доводиться спати в автобусах, або замість “полежати в ліжку і подивитись фільм в хостелі” – бігти оглядати, наприклад, єврейський квартал у Кракові.

Крім того, відбувається емоційне перенасичення. Чим далі – тим менш яскраво сприймаєш усе нове. Приїдається. Емоційний голод вгамовано і наступає перенасичення. Саме тому, ідеальна тривалість експрес-мандрів – 4-5 днів.

До чого я це все пишу? Розігріваю перед черговою порцією постів про подорожі. На межі осені і зими, ми відвідали три міста сусідньої Польщі. Зовсім скоро розповім детальніше 🙂

3imbdcibaiu

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s