Microsoft’n’Motivation

Вам є, чим ділитися зі світом? Заведіть блог. Чур, лінь чи брак часу – погані відмазки! А от щодо небажання “виставляти своє життя напоказ” давайте розберемося. Настанови бабусь на кшталт “мовчи, а то наврочать” досі сидять в наших головах.

Бабусь слухати треба, а робити – по-своєму. Сьогодні інформація – це, без перебільшень, все. І ніби всі про це знають, а користуватися вміють одиниці: передусім ті, чия діяльність пов’язана з інформацією – журналісти (не беремо до уваги районні газети), програмісти, SMM-щики і т.д. Цінність інформації мені показав саме ІТшник, до речі (за сумісництвом – хлопець 🙂 ). Тільки зараз зрозуміла, що ІТшники – надзвичайні люди. Ви помічали? Вони постійно вчаться, адже технології розвиваються так швидко, що доводиться щодня (!) працювати над собою, аби не відстати. Чітко знають, що треба для власної успішності і роблять це. Щоб працювати на таку компанію як, скажімо, Microsoft, потрібно бути попереду всіх інформаційних технологій. Уявляєте, як це складно?

Microdoft_workshopАби зрозуміти це сповна, потрібно було відвідати тренінг “Girlz in ICT” від Microsoft. Ішла заради лекції з digital marketing,  яким планую займатися. Нового чи цікавого, на жаль, не почула. Зате більше сподобалися мотиваційні виступи. Так, мотивація і натхнення – це про компанії рівня Microsoft. Вміють! Аж крила виростають після презентацій 🙂

Отже, ловіть рецепт успіху: сміливість, цілеспрямованість, підготовка і конкурентоздатність. Хочете, аби цілі стали досяжними? Підкорити Еверест? Заробити мільйон? Вписати своє ім’я в книгу історії? Прочитайте ще раз перше речення цього абзацу.

Важливим фактором є і готовність до змін. Сучасній людині потрібно володіти такими навичками:

  • адаптивне мислення. Зміни неминучі і дуже швидкі, тож розраховувати на стабільність не варто.
  • міжкультурна компетентність. Вчіть не тільки англійську, а й китайську, наприклад.
  • вміння працювати з сучасними медіа. Ось тому я й завела свій блог! Найкращий вчитель – практика.
  • знання за межами власної спеціалізації. Спілкуйтеся з людьми, що не схожі на вас. Вони принесуть вам величезну користь і розширять кругозір.
  • вміння ефективно працювати дистанційно. Ставлю собі “галочку” – не вмію і не буду працювати за офісним графіком. Хочу бути вільною і працювати тоді і так, як мені зручно. А це не так і легко.

P.S. Не могла не написати про офіс Microsoft: він крутий! Ледь не пищала від захвату: простір, яскраві кольори, стиль і функціональність.

P.P.S. І так, я фанат Microsoft. За що люди люблять яблука?

13023381_595860550571200_697615228_n

Advertisements

One thought on “Microsoft’n’Motivation”

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s