Cyprus travel: маршрут

Єдиний реальний спосіб дістатися на острів Кіпр – літак (круїз на черепахах ми відкидаємо). Рейс “Київ-Ларнака”. Політ займає три години, більшість з яких – над Чорним та Середземним морем. Детальніше про транспорт, яким ми користувалися під час мандрівки, напишу в окремій статті.

Маршрут мандрівки був легким: ходили мало, висоту майже не набирали, користувалися громадським транспортом і “матраснічали”. Хотіли побачити якомога більше, тож пробули на Кіпрі два тижні. До речі, цього цілком достатньо! Острів не такий вже й великий – приблизно 1/5 нашого Крима. На десятий-одинадцятий день уже почало ставати нудно 🙂

До речі, хто ще не знає, Кіпр розділений на дві частини: кіпріотську та турецьку. Останню світ не визнає, але фактично вона існує (Вікіпедію переповідати не буду, скажу лише, що Туреччина окупувала третину острову). Ми подорожували кіпріотською частиною, і лише наприкінці зазирнули до турків.

mapsОтже: Ларнака (аеропорт, мечеть, озеро) – Троодос (гори, монастирі) – Пафос (місто) – Акмас (заповідник, узбережжя) – Черапашачий пляж – Авакас (каньйон) – Пафос – Нікосія (столиця) – Кіренія (місто, окуповане Туреччиною) – Ларнака.

Детальніше про кожне місце, нюанси та цікавинки розповім в інших статтях. Спробую не повторювати те, про що й так багато написано на туристичних блогах.

Advertisements

3 thoughts on “Cyprus travel: маршрут”

    1. Думаю, не останню роль зіграло те, що нас було багато 🙂 і ми всі привітно посміхалися, говорили, переконували, що дуже акуратно користувалися вогнищем. Вдала комунікація – ось що є вирішальним фактором.

      Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s